KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16494216
nr 1649 4216
Mirjam Vainio
(1915-1977), Sverige
Oljemålning, Mirjam Vainio (1915-1977). Signerad, daterad 1944. Olja på pannå, 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 18:12:31
11/10 07:08:03
Mirjam Vainio
Läs mer om Mirjam Vainio